| anonim_4396 a întrebat:

Buna am venit sa va cer sfatu'l big grin Asi vrea sa va intreb despre ce as mai putea sa scriu? Am scris 1 carei, dar stiti voi imaginare...cu vampiri, fantome etc. Si numai stiu ce sa scriu. Dati-mi un titlu care v-ar placea, ca Jurnalul unui pusti Funda, la ideea cea mai imaginara(fictionala, fantastica, impresionanta)

Răspuns Câştigător
| Andreutza184 a răspuns:

Hm...Jurnalele Vampirilor, Cercul secret, eragon, tristete de sucub, vampirii din morghenvile daca mai vrei ajutor pentru carte o sa ma bucur sa iti dau idei.

| PinkPanter a răspuns (pentru Andreutza184):

Ai putea? Iti dau funda!

6 răspunsuri:
| Kramerwalt a răspuns:

Daca esti romantic it-i recomand Calatorie catre inima ta.Pe drumul iubirii.iar daca nu indearca aventurile naufragiatilor.sau daca vrei vacanta de vara.

| PinkPanter a răspuns (pentru Kramerwalt):

Romantica

| Kramerwalt a răspuns (pentru PinkPanter):

Scuze bine cuvenite atunci "romantico"!

| Almássy a răspuns:

Pai ''stigatul din luna'' laughing nu stiu daca iti va placea

| andreimarti a răspuns:

Eu zic sa scrii despre ce vrei tu dar daca nu iti vine nici o idee scrie despre nu stiu despre jurnalul unui adult laughing sau ceva acolo laughing