| BuGsstormbunny a întrebat:

Salut. Credeti ca m-as descurca la facultate ETTI(Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei), avand in vedere ca am terminat profil Stiinte ale Naturii unde am facut fizica, mate(10 in bac), info in 9-10. Sunt si o persoana autodidacta, oare pot tine pasul dupa cei care au terminat mate info?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| DearestVicinity43 a răspuns:

Mai bine faci o scoala post liceala sau facultate de asistenti medicali si vii sa profesezi ca asistent medical in Norvegia. Salarii foarte mari taxe destul de mici.