| Mihaii24 a întrebat:

big grin Tocmai ce am intrat in clasa a 9 a. Si nu sunt multumit de liceul unde am cazut, nu pot spune ca am avut si o medie...mare.Am intrat pe turism si alimentatie dintr-o prostie. Si din al II-lea semestru vreau sa ma transfer la Filologie. Conteaza media? :-ss Daca stau un an, adica toata clasa a 9a... ajuta cu ceva mediile din clasa a 9a la transfer? >>: Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BaiatuVesel a răspuns:

Salut, ai intrat la un profil bun nu e rau faci multe excursii tot anul distractie parerea mea, acum sa trecem la intrebare, te poti muta dupa primul semestru la filologie dai niste diferente adica niste teste, cred ca la romana si istorie, nu conteaza media.

Salut. Sport la scoala.

Fundaa?

| LegionarulRoman a răspuns (pentru BaiatuVesel):

Tu mergi la scoala ca sa te distrezi?

2 răspunsuri:
| stefantiby a răspuns:

Nu ca sa te transferi de la un profil la altul trebuie sa dai un test si daca il iei cu macar 5 si au loc la profilul dorit nu e nici o problema cu media.