| sparklingqueen a întrebat:

Salut,daca ramai corigent pe ambele semestre, mai are rost sa mergi la premiere la sfarsit de an?

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Ce are scula cu bascula?
premiera e un eveniment social, unde se dau si premii, dar oricine a fost elev in anul ala are dreptul sa mearga, chiar daca se duce numai ca sa caste gura

deci, "rost" are numai daca TU AI CHEF si atat

10 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Dacă îți plac evenimentele de genul, de ce nu.

| Sn4k3 a răspuns:

Daca vrei sa stai sa aplauzi.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Depinde ce faci in toamna, da eu m-as duce dar dea-l reaq.

| Sophieka a răspuns:

Doar daca doresti, insa trebuie sa mergi in vara sa iti dai corigenta... Sper sa treci. Incearca sa te aduni putin si sa le arati ca progresezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îți plac evenimentele de genul...Pentru mine sunt plictisitoare.

| and0ra a răspuns:

La ce ai ramas corigent? laughing Si nu, nu are rost sa mergi.

| sparklingqueen explică (pentru and0ra):

Am ramas la mate. sad

| and0ra a răspuns (pentru sparklingqueen):

Lasa ca treci anul viitor, nu e sfarsit de lume!

| Steaua19861 a răspuns:

Nu,in schimb poti sa inveti pentru a promova la toamna!