| buzzerbeater99 a întrebat:

De ce este considerat Napoleon antichristul? Dupa ce am citit el a fost un mare patriot si un geniu militar.

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nostradamus l-a catalogat ca fiind primul antichrist şi dictator ( normal ).

| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
Nu este considerat Napoleon antichrist! Te-ai informat gresit!

| suffarstar a răspuns:

Napoleon nu e antichristullaughing. Antichristul nu va conduce lumea prin puterea armelor ci prin puterea insalatoriei.Antichristul nu a fost, el traieste si va infiinta o noua ordine mondiala.Este scris mai detaliat in Apocalipsa.Cu numarul 666 si din alea...

| buzzerbeater99 explică:

Am inteles ce vrei sa spui, dar am auzit ca Napoleon a fost primul antichrist, Hitler al doilea si al treilea va distruge lumea.