| zeen00 a întrebat:

Salut, ieri am avut examenul de clasa a 8a, la partea a doua am avut sa facem un text narativ, eu am pus titlu la el, după am văzut ca nu trebuie, am sters cu o linie orizontala peste titlu, iar după am mai făcut o linie cu creionul, se pune ca semn? FUNDA

Răspuns Câştigător
| Mela1000 a răspuns:

Nu se pune, stai liniștit!
Primesc fundă? happy

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

@Mela1000 ți-a corectat examenul și a considerat că nu e semn. Dă-i funda.

| zeen00 explică (pentru floresdemayo):

Pe 23 se afișează rezultatele!

| Mela1000 a răspuns (pentru floresdemayo):

happy

| zeen00 explică (pentru Mela1000):

Gen eu nu mai țin minte sigur, dat am dat câteva linii cu creionul peste titlu, are ceva?

| zeen00 explică (pentru Mela1000):

Da gen era pe ultima pagina, și eu am stersu titlu cu niște linii de creion, nu îmi dădusem seama...