| Tibitiberiu a întrebat:

Salut, imi puteti spune si mie niste linkuri catre manuale, carti electronice, cursuri gratuite sau ceva de informatica pentru incepatori(gen c++, pascal). Tin sa mentionez ca sunt clasa a 7-a dar nu am mai facut informatica pana acum, poate imi trebuie manual de la clasa a 5-a, sau... voi stiti, oricum. Multumesc frumos.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru nivelul si varsta ta cel mai bine incepi cu manualele de scoala

| Tibitiberiu explică (pentru suntserios):

Da, dar imi puteti da va rog frumos niste linkuri de download la manuale, caci eu sunt de la sat, si nu am de unde sa fac rost.