| Lucenzo_Alex_1997 a întrebat:

Salut.Pai de unde sa incep...sunt mate-info la un liceu destul de prost unde profesorii au pretentii ca in liceele mari iar profesoara de matematica a plecat si a venit de multe ori si de fiecare data ne aducea un alt profesor care avea o tehnica de predare diferita.Ca sa trec la subiect...ideea e ca eu nu mai stiu absolut NIMIC la matematica si sunt clasa a 11a si vreau sa incep sa ma pregatesc pentru BAC.dar nu stiu de unde sa incep sigh Ceva propuneri? Va rog fara glume proaste.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa cauti cursuri de la Timisoara, Bucuresti, etc.
Sa cauti programa penmtru clasa a 11-a si vezi fiecare capitol in parte, cauti teoria si exemple. Sigur sunt, trebuie sa cauti si vei gasi. Asta e, vei petrece mai mult timp la pc, dar sigur vei avea rezultate.

| Lucenzo_Alex_1997 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc :*. Nu prea stiu..adica ma bate si gandul sa ma mut la alt profil. Iubita mea este la designer vestimentar si este destul de simplu sa iei note de trecere si la Bac la fel.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lucenzo_Alex_1997):

Depinde ce iti place si la ce te pricepi. Daca tu esti la mate-info inseamna ca iti plac provocarile si ai un caracter ambtios. Nu renunta la ambitie, pentru ca sigur vei putea recupera, mai ales in vacante.