| HuNterukh a întrebat:

Stie cineva cumva daca la atestatul la info (neintensiv) de la clasa a 12-a, unde trebuie sa facem un website in html, avem voie sa folosim functii php? (astfel paginile vor fi.php)

Dau funda! Ms!

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

In mod normal ar trebui sa poti folosi ce vrei, nu te obliga nimeni sa nu folosesti php, poate doar proful.

| HuNterukh explică (pentru CinevaNou):

Mersi frumos. M-am interesat pana la urma si da, avem voie si php. Ideea e ca in lista de unde mi-am ales subiectul pentru atestat scria ca trebuie lucrat in HTML, si aveam impresia ca doar in html trebuie (deci pagini. html).

1 răspuns: