| Disperatu a întrebat:

Daca pe 7 decembrie dam teza la mate niteleg ca sfarsitul semestrului e aproape.Noua profesorul ni le aduce dupa sarbatori tezele ca sa avem o vacanta mai fericita Intrebarea e urmatoarea.Cand se incheie semestrul I? Pentru ca nu am o situatie tocmai buna la mate si vreau sa remediez

7 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai pe la sfarsitul lui ianuarie. Succes!

| Disperatu explică (pentru dragosbogdan001):

laughing ok, am o intrebare cam retardata laughing Daca terminam tocmai atunci de ce dam tezele acum?

| WhiteLife a răspuns (pentru Disperatu):

Pentru ca asa cere legea. Daca scoala sa termina la sfarsitul lui iunie, de ce se dau tezele in mai? Si in plus, cine mai invata in ultimele saptamani de scoala?

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Disperatu):

Pai se da cu o luna-doua mai devreme, nu stiu motivul, dar banuiesc ca ar fi un motiv si ca profesorii trebuie sa le corecteze... Am eu niste profesori, cea de romana aduce teza cred ca in ultima saptamana de an scolar si cel de mate o aduce a doua zi... Si apoi ne spune ca s-a trezit devreme si nu avea ce face laughing Fara sa mai zicem de al' de geografie laughing

| Eastwood a răspuns:

Pe la sfarsitul lui ianuarie, vorbeste cu profesorul pentru o marire de medie!winking

| 1Noname1 a răspuns:

Cred ca pe 5 februarie

| AlexNicolae99 a răspuns:

30 ianuarie 2016
Eu așa stiu