| rumi36 a întrebat:

! Salut TPU!
Aş avea nevoie de ajutor cu şcoala dacă aveți posibilitatea şi sunteți dispuşi să mă ajutați.
Sunt clasa a-10-a pe profilul ştiințe ale naturii, mate M2, problema este ca profesorul de mate, care imi este si diriginte nu ne predă absolut deloc, prima lecție a predat-o în scârbă, l-a pus pe un coleg sa transcrie din manual pe tablă si nici nu ne-a explicat, este foarte comunist iar colegii nu vor să ne strângem să facem o reclamație.
Aş avea nevoie de poze la un caiet de matematică cu lecții de clasa a-10-a, vă rog eu mult dacă aveți cum să mă ajutați...

5 răspunsuri:
| DeMicUnCălător a răspuns:

Ce-a spus sau făcut de te face să crezi că este comunist?

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Mai poti sa te duci la alta clasa din acelasi liceu unde a predat alt profesor de matematica si sa ceri un caiet sa-i faci poze si atat.

| Hrea12345 a răspuns:

Tu stii ce-i ala un comunist?

| Ellaa20 a răspuns:

Daca îl mai găsesc, îți dau câteva. O să primești mesaj daca e ceva