| PaulAndrei1234 a întrebat:

As dori ajutor urgent, am 16 ani am patit marti o problema, la scoala, imi asum responsabilitatea pentru lucrurile intamplate dar nu va iesii bine!

Marti mi-am impins un coleg, si el sa ciocnit cu o fata cu un an mai mica si ea a cazut.Nu s-a lovit tare (sper) dar s-a speriat si a inceput sa planga si dupa vreo trei ore mi-a intrebat numele, si numele dirigintelui, si atunci mi-am cerut scuze de vreo 10 ori. In fine nu stiu daca o sa ma spuna sau nu dar dirigintele meu nu ma prea place, am mai facut ceva prostii si de atunci eu sunt de vina pentru tot ce se intampla la noi in clasa. Deci ce sa fac, sunt disperat Imi va scadea purtarea din nou? Ce sa fac? Ce sa-i spu dirigii?

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Ii zici ca nu a fost intentionat. Fata aia trebuie sa fi fost atre fitoasa daca a reactionat asa. Poate plangea de nervi sau rusine, dar nu poate sa o doara atat de tare o cazatura.Iti crezi frumos scuze, zici ca nu o sa se mai intample.