| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot invata engleza repede si eficient daca nu am absolut deloc experienta cu aceasta limba?

Răspuns Câştigător
| Miru345 a răspuns:

Iti pot recomanda aplicatia "Duolingo"., pe mine m-a ajutat mult si poate si tie iti va fi de folos,, Succes!

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Repede nu se invata nici o limba

| lovelessAlex24 a răspuns (pentru RAY):

Prin ''repede'' am vrut sa spun intr-o perioada de o saptamana sau doua sau o luna sa invat o engleza decenta.Nu sa stiu absolut fiecare cuvant, verb etc. intr-o zi.

| RAY a răspuns (pentru lovelessAlex24):

Fiti seriosi in 2 luni nu ai ce intelege decent, trebuie sa traiesti limba aia ca limba nativa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ofer cursuri gratis și îmi propun ca în cel mai scurt timp să vorbești engleza fluent și sa o înțelegi perfect. Aș vrea să știu totuși nivelul tău la engleza sau dacă știi măcar ceva-ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie-mi mesaj

| andreeaalexandra16 a răspuns:

Cumpără o carte dictionar ceva si in timp vei invata

| NobodyCanSeeMe a răspuns:

Aplicatii pe telefon (Nu mai stiu cum se numea da gasesti tu)
Sau vazut multe filme in engleza fara subtitrare :3