| Gigel32123123 a întrebat:

Imediat vine examenul si vreau sa stiu ce ar trebui sa invat pentru examenul la matematica ca sunt paleta

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai daca esti paralel si abia acu te apuci, scuza-ma ca-ti zic da te pregatesti pentru sesiunea urmatoare ca n-ai cum sa ajungi la zi cu materia abia acum, doar eventual sa faci meditatii hardcore cu o profesoara care sa stie sa explice cu cel putin 2 sedinte pe saptamana, altfel n-ai sansa.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai invata pana acum, ma indoiesc ca ai timp sa invti toata matematica de la inceputul anului.

| johnnny123 a răspuns:

Materia