| edy45svmag a întrebat:

Ma pot transfera din semestrul al-2-lea la alt profil din acelasi liceu? Spre exemplu eu sunt pe profilul filologie si vreau sa ma transfer la stiinte sociale.Eu cred ca ma pot transfera din acest sem. deoarece daca era sa ma trnsf. la sf. anului,cred eu, nu ma punea dupa terminarea anului sa scriu media generala si atat? De ce cea din semestrul intai.Plss ajutor dau funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti, asa vreau si eu sa ma transfer pe sem 2 si merge

| edy45svmag explică (pentru anonim_4396):

Pai si gen decat faci cererea scrii media si ei vad daca media e buna pentru a te transfera cred.