| Stefan927 a întrebat:

Salut TPU, ma simt cam rău (am fost la doctor) ma doare capul si tușesc de ma doare si burta.Problema ii ca luni încep școala iar la romană (ca doar acolo am avut tema de vacanta) nu o pot face ca ma simt rău, problema ii ca si profa de romană ne-a dat o GRĂMADA de te teme, si pe lângă ii si o profesoara stricta, ce pot face?

8 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Covid has joined the chat.Te-ai gandit sa iti faci un test sa vezi daca esti covidos?

| Stefan927 explică (pentru Lukasssz):

Am facut la urgentă, m-au obligat, sunt negativ

| dinaprilie a răspuns:

Si daca nu iti faci tema crezi ca o sa te dea afara din scoala? Poti sa o pregatesti pentru sapt viitoare cand te vei simti mai bine. Crezi ca este bine asa?

| Stefan927 explică (pentru dinaprilie):

Imi este ca imi da 4, are 20 si ceva de ani, dar e extrem de stricta

| dinaprilie a răspuns (pentru Stefan927):

Asta e..mai important ar trebui sa fie ce inveti tu. O nota o mai poti repara si ulterior mai ales ca mai este pana la sfarsitul scolii SAU poti cere ajutor la parintii tai, colegi sa te ajute cu tema.

| Vântulalb a răspuns:

Ai avut multe zile de facut tema. Nu de azi sau maine trebuia sa o incepi.
Stai in noaptea de revelion si o faci.

| TheStrategist a răspuns:

Ai făcut test covid?

| 4ndr33y a răspuns:

Repeta testul de covid, cam 70% probabilitate, as zice ca o sa te pozitivezi in 12-24h