| Zablawae a întrebat:

Pe 15 august voi iesi cu prietenii ca am auzit ca e un concert! Un prieten de-al meu isi aduce ceilalti prieteni! Sa spunem ca vom fi 6. Eu nu prea ma stiu asa bine cu prietenii prietenului meu asa ca as dori sa-mi spuneti diferite teme cu care sa vorbesc cu prietenii prietenului meu! Asta pentru ca vreau sa ne cunoastem! 1... si 2... am auzit ca aduce fete, deci cum as putea sa ma dau la ele mentionand ca sunt baiat?
Niciodata nu au existat fete in grupul nostru, asa ca sunt un pic confuz... As dori ca la 2 sa-mi raspundeti sub forma de dialog!
Iar la 3 as vrea sa-mi povestiti o intamplare de-a voastra, din oras, cu prietenii mai mult sau mai putin romantica!
Bineinteles ca voi "decora" raspunsul care ma va ajuta, iesind in evidenta!
De ce am ales aceasta categorie? Pentru ca raspunsul vostru (ma gandesc) va fi unul educativ!
Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Poti sa vorbesti despre orice vrei: calculator, sport, haine, filme, scoala, prieteni.

| Zablawae explică:

Voi ''decora'' cu o funda am vrut sa spun!

| Zablawae explică:

Si cred ca ''15 August'' se scrie cu litera mare, cred!