| nukulik a întrebat:

Sunt in clasa a 11a la un profil real si cred ca mi-as dori sa fac facultatea de Cibernetica din cadrul ASEului. Matematica si economia nu sunt o problema, totusi cu informatica am ceva dificultati. As vrea sa stiu daca la aceasta facultate se pleaca de la zero cu notiunile legate de informatica. Baza o am dar nu pot spune ca excelez. Am nevoie de raspunsurile voastre pentru a sti daca sa iau in calcul aceasta posibilitate. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| h3ct0r3 a răspuns:

Iti trebuie totusi mai multa informatica nu numai baza.Mai exerseaza. Sper ca te-am ajutat. FunditSa