| Vasu27 a întrebat:

Salutare din nou
Vreau sa raspunda cei care stiu sa raspunda corect
Rog seriozitate!
Daca o fata nu isi ia bacul si intra intr-un program postliceal si plateste toate taxele.
Ce se poate intampla daca nu isi ia bacul in acest interval de timp(adica perioada studiului postliceal, cred ca 3 ani sau mai mult)
Este adevarat ca daca nu isi ia bacul in perioada cand e la postliceal, totul ce a studiat, taxele platite, timpul au fost in zadar.
Rog doar cei care stiu sa raspunda la aceasta problema!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Bună!
Da,e adevărat.Eu zic că ăsta e un risc mare.
Pa` pa și succes la bac!

| Vasu27 explică (pentru OaNaArEcOnTpEtPu):

Mersi pentru raspuns, dar nu e pentru mine acest raspuns, pentru o prietena.

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns (pentru Vasu27):

Bine.Mersii de fundă

5 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Din cate stiu eu, bacul trebuie luat cel tarziu in primul an in care ai inceput postliceala, deci cred ca au o regula pentru asta, probabil se pierde anul

| dasdsad a răspuns:

Pentru postliceal nu ai nevoie de bac happy Cel putin la mine in oras...

| EllaCikka a răspuns:

Bună!
Da,e adevărat.Eu zic că ăsta e un risc mare.
Pa` pa și succes la bac!