| dark1angel a întrebat:

Cn imi traduce propozitia :But sorry,Our gift is random, we hope to get your understanding. Nu stiu ce inseamna random.

Răspuns Câştigător
| AaNdYy a răspuns:

Random = aleatoriu/obisnuit/intamplator

Traducere:
"Imi pare rau, cadoul nostru este aleatoriu/obisnuit/intamplator (alegi tu cum ti se pare mai bine) speram sa obtinem intelegerea dvs."

Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Monnyy a răspuns:

Dar imi pare rau, cadoul nostru este intamplator, speram sa obtinem intelegerea dumneavoastra.

| claudiabenko a răspuns:

Random inseamna "la intampare", "aleatoriu". Propozitia se traduce: "Ne pare rau, dar cadoul nostru este aleatoriu, speram, ca puteti intelege."