| Ruxy a întrebat:

Stiti cumva daca centrul din piata Amzei (cladirea ASE-ului, unde se poate sustine testul ECDL) este acreditat? Ne-au fortat intr-un fel sa ne inscriem acolo si cand o colega a intrebat daca este acreditat, i s-a raspuns foarte urat straight face Nu stiu ce sa fac: sa ma inscriu sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te inscrie deocamdata, pe net nu cred ca ai sa gasesti informatii, du-te la rectorat la tine la facultate sau la secretariat si intreaba daca este acreditat sau da telefon si intreaba, la acel sediu, nestiind cine esti, ca s-ar putea sa fii de la opc, chiar spui ca lucrezi la opc si vrei sa faca o nepoata acolo niste cursuri, daca ai rabdare ti-l caut.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ruxy,
Eu am terminat ase-ul si pe noi ne-au pus in accesi situatie...sa ne inscriem la ecdl...era legat de o materie...nu mai tin minte cum se numea pentru ca a trecut ceva timp de atunci... oricum nu ai de ce sa iti faci griji deoarece cursurile sunt acreditate iar la sfarsitul examenelor vei obtine si diploma... din pacate mie mi-a expirat termenul pentru sustinerea examenelor si nu am reusit sa dau decat 4 din cele 7 examene ceea ce inseamna ca diploma mea va fi pentru ecdl start nu ecdl "complet". sper sa iti fii fost de ajutor.cristina