| Mihai1947 a întrebat:

Va salut, se pot pune note in catalog pe o data in care a fost vacanta? M-am trezit cu o nota in catalog, ce-i drept e ca ma ajuta mult nota aia, dar e pusa pe 3 aprilie, data in care era vacanta...

Răspuns Câştigător
| isemilia a răspuns:

Daca nu a fost stearsa pana acum, sunt sanse reale sa nu fie stearsa. Cel putin la noi, profesorii au avut o programare intre diverse ore (in vacanta aceea), ore in care au mers la scoala si au trecut notele din semestrul 2 (toate cele de pana atunci) in catalog. Este posibil sa o fi pus atunci daca acelasi lucru s-a întâmplat si la voi, nota fiind insa pentru o alta data. (de exemplu, tu "sa o fi primit" pe 11 martie, insa profesorul / profesoara sa o treaca doar pe 3 aprilie si in catalog)

| Mihai1947 explică (pentru isemilia):

Inteleg, dar nu cred ca au voie sa puna note intr-o zi de vacanta, ma refer strict la data pe care e trecuta nota, ei pot sa puna oricand note, dar ma gandesc eu ca nu prea are sens o nota intr-o zi in care nu a fost scoala... sper ca intelegi ce vreau sa spun laughing

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca e o nota buna ce iti mai pasa?

| Mihai1947 explică (pentru Simpatic):

Pai cu nota aia pot sa stau pe spate pana la sfarsitul anului scolar, fara ea e cam complicat...

| sierra1 a răspuns:

Fă-te că n-ai văzut data!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu il intrebi pe domnul sau doamna profesoară? Ei stiu ei dau note nu dăm noi.

| Lukasssz a răspuns:

Ce te intereseaza?

| Mihai1947 explică (pentru Lukasssz):

Ca sa pot intelege de unde e, daca e pusa din greseala de alt profesor, sau de profesorul respectiv(intr-o zi de vacanta) o sa imi stearga nota...
Ma ajuta mult nota aia, ca altfel nu puneam intrebarea asta...