| Queen003badgirl678idkk a întrebat:

Vreau sa stiu niste informati in legatura cu cristalele, vrajile, si ritualurile?

Răspuns Câştigător
| florin926481f a răspuns:

Exista multe lucruri de care noi nu avem habar, deci sa nu excludem posibilitatea.
Cu toate ca vrajitoria exista dar nu ca in filme.

3 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Nu exista asa ceva. Singurul mod in care te ajuta aceste ritualuri este pentru ca crezi in ele si automat crezi in tine pentru ca le-ai realizat. Deci ai incredere in tine si lasa ritualurile, vrajile si cristalele pentru altii.

| Queen003badgirl678idkk explică (pentru Apokales):

Nu vreau raspunsuri de genu, niciodata dumnezeu nu te va ajuta cu nimic asa ca mai bine esti cu Satana, Lucifer, Bolezeboob etc

| florin926481f a răspuns (pentru Apokales):

Exista multe lucruri de care noi nu avem habar, deci sa nu excludem posibilitatea.
Cu toate ca vrajitoria exista dar nu ca in filme.