| tania_9007 a întrebat:

Am avut o cearta serioasa cu parintii mei si nu stiu ce sa fac ca sa-i calmez si m-am saturat sa plang mereu. Ce sa fac? Am 11 ani si sunt fata.

Răspuns Câştigător
| dayana_9955 a răspuns:

Pai ar trebui sa ii lasi sa se calmeze si apoi sa vb cu ei dar cu ton calm...sigur merge funda? plz

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Sa ne calmam cu totii si sa punem lucrurile in ordine:deci o fata de 11 ani se cearta rau cu parintii si plange "mereu". De ce? De la ce? De ce trebuie sa fie calmati parintii? Inclin sa cred ca fata a gresit cu ceva si ca parintii au motive sa se supere. Daca as fi mama unei fete de 11 ani care cauta sfaturi la straini si nu vine mai intai la mine sa discutam problema, as fi foarte amarata.Eu cred, Tania draga, ca parintii tai te iubesc si-ti vor binele; gandeste-te daca nu cumva le-ai si dat motiv sa te certe.Numai bine.

| ELLSSA a răspuns:

Intra in mai multe detalii daca vrei sa te ajutam.Motivul pentru care te-ai certat...

| Kylexy a răspuns:

Pai tu ar trebui sa te gandesti ca daca te certi cu parinti tai e din cauza unor lucruri care nu iti convine tie sa le faci... dar dansi avand mai multa experienta de viata decat tine iti vor doar binele si vor sa ajungi ceva mai sus decat dansi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza ca a fost la o petrecere la care nu au lasat'o... Tania, Cred ca Dayana are dreptatebig grin... Cu drag, DiDuu\dancing!

| dany3la_7325 a răspuns:

Gandeste`te cine a fost de vina ...eu cand ma cert cu ei. ii evit, ma uit urat la ei si pana la urma ma intreeaba de ce ma uit asa la ei.si le zic ks insuportabili si neintelegatori.si le da de gandit...