| ellinaaa a întrebat:

AM nevoie urgenta de ajutor am cam uitat de ziua surori mele [28 aprilie] si nu am apucat sa ma gandec ce sa-i cumpar. funda la cel mai bun cadou! scuze categoria[daca nu se potrivestelaughing]

Răspuns Câştigător
| yanis a răspuns:

Sa ne spui si cati ani are...dar pana atunci daca are peste 15 ani poti sa ii iei un parfum sau niste pantofi cu toc sau o geanta sau un CD cu filmul ei preferat sau cu, cantaretul preferat sau ceva ieftin si frumos, te duci si ii faci un tricou personalizat-pui acolo TE IUBESC SURIOARA sau o poza cu ea si cu tine sau cu actorul/cantaretul ei preferat:d
Sper ca te-am ajutat
SUCCES!:X:X xoxo

6 răspunsuri:
| lunarwolf a răspuns:

Pe fete le castigi cu bijuterii,parfumuri,haine.
Ceva de firma trebuie sa ajute. Ii poti lua un tricou dragut cu imprimeu colorat,un lantisor [de la Meli Melo,Accesorize,Camaieu,Mango,Promod,Zara],esarfa,o bratara, o bentita,cercei...thinking Accesoriile sigur ii plac.
Daca nu esti limitata in buget,poti opta pentru un parfum fresh de la Lacoste sau Coco Chanel.
De asemenea,daca e o fire mai 'artista' o carte, o trusa de acrilice sau tempera cu tot ce-i trebuie o sa ii fie de folos.

In cazul in care e micuta, poti opta pentru o papusica Barbie [am vazut ca picii sunt nebuni dupa papusi] ori o trusa de machiaj. happy

Sper ca ti-am fost de ajutor. happy

| RoSoul a răspuns:

Ei bine nu pot sa-ti spun ce sa-i dai atat timp cat nu-i stiu gusturile.Totusi cred ca as avea ceva pentru tine.Un parfum, poate o bluza frumoasa ar fi ceva potrivit(desi daca vrei sa-i ei asa ceva e mai bine sa te duci impreuna cu ea sa-i cumperi ceva).Afla daca ii place un baiat si fa-i o intalnire cu el(asta nu-i asa usor). Poti sa-i cumperi orice e legat de cosmetica. Sper ca orice i-ai lua sa-i placa.

| Lylia a răspuns:

Depinde de felul ei. Tu o cunsoti bine, deci poti sa ii confectionezi un cadou ( exemplu o bratara din margelute care nu iti mai folosesc, ceva tricotat daca te pricepi); daca isi doreste ceva ce ai tu foarte mult poti sa te induri si sa ii dai ei sau poti sa ii cumperi o bratara, un inel, un lant, un tricou etc. Dovedeste-i ca ti la ea. Sper ca te-am ajutat!

| raluca_5052 a răspuns:

Pai ai putea sa-i cumperi un parfum sau o cutie de bomboane sau niste flori sau o trusa de machiajuri

| bYzZ a răspuns:

Pai daca are sub 10 sau 10 ani iai o papusa barbi sau ceva ce crezi ca ii place ei mai mult sau ii iei un tricou o bluzita cu Hanna Montana dar daca are 11 ani sau peste ar fi cel mai bine sa ii dai tu banii si sa isi cumpere ea ce vrea sau daca ai multi bani iai un telefon sau ii iei un catelus o pisicuta adevarata sigur o sa ii placa eu la surioara mea i-am luat o pisicuta si niste role dar sora mea are 12 ani bafta si sper sa ii placa si daca o sa ii placa o sa ma simt si eu foarte bine ca am dat un sfat bun ...NOROC

| briget200 a răspuns:

Cati ani are? daca are mai putin te 5 ani i-ai o papusa daca are pana in 10 ani iai o geaca sau sepcuta daca are peste 10 ani o pereche de cercei sau o bijuterie. funddda?