| LoveME_5879 a întrebat:

Am o mare dilema
ei bine sa incep cu inceputu
impreuna cu prietena mea careia nu o sa ii spun numele am inceput sa jucam un joc foarte frumos
ea si'a facut un prieten acolo si s'au hotarat sa se si casatoreasca (ma rog doar in joc) ei bine ea de cateva zile nu mai intra si eu vorbesc din ce in ce mai mult cu prietenul ei
a inceput sa imi plac de el deoarece este foarte amuzant si atent
de la un timp a inceput sa imi zica "draguta" si sa imi arate tot feluri de semne cum ar fi ":X" etc
ce ma fac? nu as dori sa imi stric prietenia cu acea fata dar nici sa il jignesc pe el.
ce sa fac?
va rog am nevoie de multe opinii

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Nu tu il jignesti ci el te-a jignit cand si-a permis sa iti faca aluzii stiind ca esti prietena prietenei. Inseamna ca te crede o persoana usor de cucerit, care profita de situatie si poate sa-si tradeze prietenele!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zi ca el sa vb cu amica ta si sa vada daca mai continua daca nu mergi tu pe el

| caramell a răspuns:

Ar fi bine mai intai sa il intrebi ce simte cu adevarat pentru prietena ta, si apoi sa o intrebi si pe prietena ta ce simte cu adevarat pentru el,...
daca cei 2 tin mult unul la celalalt ar fi cazul sa nu te bagi deoarece e posibil sa pierzi o buna prietena care e posibil sa nu se mai intoarca.ar fi cazul sa nu mai stai atat de mult de vorba cu el deoarece o sa te faca sa suferi.Mai tarziu o sa iti gasesti si u jumatatea

| Frau a răspuns:

Pai in primul rand e un joc virtual dupa cate zici...stiu si eu, cerei id-ul thinking sau la vreo discutie mai bate cate un apropo despre prietena tahappy sa nu uite ca e cu ealaughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu iei asa ceva la modul serios?

| Eusuntaici a răspuns:

E doar un joc. Zii prietenei tale...Nu se va supara, credthinking

| alexia221 a răspuns:

Spune-i prietenei tale. te asigur ca nu o sa se supere. {cum se numeste jocul?

| caty_3556 a răspuns:

Pai eu nu cred ca esti gay, asa ca stay tu cu fata ta.
Bafta!tongue