| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Am patit o întâmplare ciudata. Imi placea de o fata si m-am atasat de ea, dupa care am aflat ca suntem rude. Cum sa procedez sa o uit sau ce imi recomandati sa fac?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti pune pl pe ea apoi zici ca nu mai merge treaba. Multi veri sau frate sora fac sex

| UnAltAnonimCelebru explică (pentru mgtow):

Mie nu imi place pentru sex, imi place ca persoana.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca este ruda mai indepartata de gradul 4 sau este ruda prin alianta, atunci nu ai nici o piedica.
Daca este ruda mai apropiata, atunci poti s-o iei de reper in alegerea dintre alte fete (sunt multe happy ).

| UnAltAnonimCelebru explică (pentru Bula):

Faza e ca nu stiu de ce grad suntem rude si mie putin rusine sa ii intreb pe parinti.

| Bula a răspuns (pentru UnAltAnonimCelebru):

Daca esti rusinos, cum vrei sa te cuplezi cu fete? big grin

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu e vară-ta (fata unui unchi/mătuși adică frate sau soră de-a părinților tăi - nu e nicio problemă că sunteți înrudiți), cu siguranță gradul de rudenie e mai mare decât 4 (cel legal; dacă era altfel, n-aveai cum să nu știi ce fel de rudă ești cu ea).
Așadar, dă-i-nainte cu tupeu!

| SkyPilot a răspuns:

Depinde ce fel de rude sunteti. Daca nu sunteti cel putin veri primari, puteti sa faceti ce vreti.
Vezi aici:
http://www.crestinortodox.ro/......70854.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti ortodox Pana la al 4 neam.
Daca vrei copii sanatosi uito!
Spovedestete

| Balanica12 a răspuns:

Cunoaște o altă tipă, și dacă nici așa nu merge cunoaște mai multe tipe până când te lipezești ca să poți gândi la rece și rațional.