| Animeforlifee9921 a întrebat:

Am revenit cu un update despre matusa.
Trebuia sa ne intoarcem in tara pe 24, iar matusa mea ne-a intrebat daca vrem sa plecam mai devreme, iar sora mea a spus ca de ce, apucase sa ne faca bilete pe 24 fara sa ne intrebe si de ce a barfit-o atata si a inceput sa ii zica matusa ca e foarte nesimtita,ca e foarte dezamagita de ea etc.
Eu atunci i-am spus matusii ca sora mea stie tot si a inceput sa ne zica ca nu ne mai primeste, ca incheie tot cu noi, ca sa nu o mai consideram matusa noastra etc.
Am intrebat-o de ce ne-a barfit atata si evident ca nu a vrut sa recunoasca, ca sa mergem la psiholog, ca suntem frustrate si avem probleme grave si ca de ce stam pana la 4 noaptea pe telefoane.
Ce sa facem? Sa plecam acasa zilele astea? Nu mai rezistam si sora mea a intrat intr-o depresie grava, iar iubitul ei se simte foarte prost.
Sper sa intelegeti.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Nu e normal, dar unii adulti traiesc din barfa, au nevoie de ea, o provoaca etc. asa cum unii au nevoie si nu pot supravietui o zi fara cafea. E trist dar nu ii poti schimba.Asadar, in loc sa va chinuiti zilnic si va enervati reciproc, vara viitoare stati acasa la parinti.

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

"Am revenit cu un update despre matusa."

De ce, l-a cerut cineva?

| Animeforlifee9921 explică (pentru johnnny123):

Nu,dar mna nu avea rost sa spun altfel, ca sa para ca e vorba despre alt subiect.

| dullcat a răspuns (pentru Animeforlifee9921):

Nu e normal, dar unii adulti traiesc din barfa, au nevoie de ea, o provoaca etc. asa cum unii au nevoie si nu pot supravietui o zi fara cafea. E trist dar nu ii poti schimba.Asadar, in loc sa va chinuiti zilnic si va enervati reciproc, vara viitoare stati acasa la parinti.

| gabicoo a răspuns:

Atunci pleacă împreună cu prietena ta imaginară în Japonia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 asculti colaj manele 2023
2 te uiți la casa iubirii
3 simpuiesti e-boy's din aia de pe ticktok
4 pui poze pe Instagram # sunt trista#sunt deprimata# moarte matusilor.
Eu asta as face in locul tau, intr-adevar tu si sora ta aveti ft multe probleme. Si nu mai zic si de iubi, el saracau este cel mai trist. Cand ai astfel de probleme, urmeaza cei 4 pasi pe care tii-am enumerat mai sus. Te va ajuta sa devii mai culta si mai inteligenta. Succes si sa stii ca te sustin.