| andreea_6860 a întrebat:

Azi m-am certat foarte tare cu mama.Ea s-a suparat oe mine deoarece am tipat(s-a mai suparat si de alte dãti ca tipam) si azi ea aluat pur si simplu o razna.A inceput sa dea cu o tava in mine m-a pus sa ies afara.Iar acum nu mai vrea sa vorbeasca deloc cu mine.Nu stiu ce sa fac ca sa o recuperez inapoi.Muultumesc ☺️

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Taci si suportai stresul pana o sa te independizezi

| iulianr a răspuns:

Intai cere-ti scuze si dupa aceea astepta sa isi revina. Chiar daca este suparata pe tine, pana la urma va vorbi cu tine. Oricat de suparat ar fi un parinte, cred ca il doare sa isi loveasca copilul...si mai ales sa il ignore. Fa tu primul pas spre impacare, iar daca vezi ca nu vrea sa vorbeasca cu tine, asteapta alta ocazie. Treptat totul se va rezolva.

| ywar a răspuns:

A spus fraza magica "am tipat la ea". De ce ai face asta? Frumos nu poti sa-i spui? Si pe urma, tu o adolescenta cu hormonei in cap tipi la cea care ti-a dat viata! E suparata pe tine si are tot dreptul sa fie asa. Eu te-as fi batut rau de tot.

| vocea a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea sa iti ceri scuze si sa fi alaturi de ea, mult succes andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine te pune sa tipi la mama ta? Suporta consecintele acum. Respecta-ti mama ca nu vrea sa te invete de rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te porti ca o nesimtita esti tratata ca una. de ce ai pretentii? acum stai si indura.

| Lαrisα a răspuns:

Pai ce i-ai spus de s-a suparat asa rau? Asteapta sa isi revina si du-te sa iti ceri scuze, spune-i ca iti pare rau si ca nu o sa se mai intample. Nu trebuia sa tipi, dar nici ea nu ar fi trebuit sa te loveasca. Stai linistita, nu cred ca poate sta prea mult suparata pe tine. happy

| UnDezaxat a răspuns:

Am putea sa nu mai fim niste virgine fara vina si in acelasi timp alte virgine cu experienta in viata?
Nu stiu de ce aveti impresia ca parintii au mereu dreptate. Daca esti prost inainte sa faci un copil, nu devii subit genial. Acum depinde si din ce motiv ai tipat tu la ea, ca pe aceeasi moneda tu poti fii destept si copilul prost. Da si tu mai multe detalii, chestii. Hai, duduie, zi.