| Nustiucenumes a întrebat:

Am o problemă... Deci, sunt baiat, am 16 ani, si plac o fată de 21 de ani. Am ieşit intr-un grup de prieteni de câteva ori, unde era si ea (asa am cunoscut-o). La inceput nu aveam nicio treaba cu ea, dar odată când am plecat acasa, a vrut să mă ia în brațe. Pot spune că am simțit o atracție în acel moment.
Nu prea am curajul să comunic cu ea. Dacă râde de mine, sau dacă spune că sunt prea mic? Adică de ce s-ar uita la mine si nu la un băiat de 23-25 de ani?

Răspuns Câştigător
| mihaicelsfant a răspuns:

Frate incearca daca iti place de ea. vorbeste cu ea chestii tresti si daca i place sa vorbească cu tine poate te place si ea:p

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia cauta barbati de 30 nu ai sanse. Poti gasi una de 10 ani pentru tine sigur

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Cred ca ti-ai raspuns singur la intrebare in ultima fraza.
Acum banuiesc ca iti dai seama ca e cam aiurea sa fie fata mai mare si sa fie si ceva ani diferenta.
Dupa cum vezi majoritatea iti spun ca nu ai sanse.
Poti face in schimb un lucru.
Du-te oricum si incearca.
Chiar dcaca te refuza in cel mai urat mod, tot e mai bine decat sa nu incerci si sa-i intrebi pe altii ce sa faci.
Succes!

| Adry05 a răspuns:

Pai chiar esti prea mic lol, las-o balta ca n-ai nicio sansa, doar daca e naspa si chiar n-o place nimeni mai apropiat de varsta ei

| Basilievski a răspuns:

Realizezi ca nu se uita la tine si ca nu o sa o faca niciodata, asa-i?

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns (pentru Basilievski):

De unde știi?

| Basilievski a răspuns (pentru Ganea_Marian-Dumitru_1972):

Pentru ca asa e natura umana, iar ceea ce cere el e iesit din context. Lasa baiatul sa fie realist, isi face vise degeaba.