| Andrei34345 a întrebat:

Buna am si eu o dilema, sunt intr o relatie cu o fata de 7 luni, si ne intelegem destul de bine cu toate ca ne si certam cateodata, de multe ori din cauza imaturitatii ei, dar trec peste fara probleme. Insa pe langa toata armonia asta, am si niste semne Mari de intrebare si as vrea sa va cer parerea!
Este o fata care arata destul spre foarte bine, si normal ca o gramada de tipi o baga in seama pe Facebook si ii dau add sau follow pe Instagram. Si asta cre si din cauza ca nu are nici o poza de profil cu mine, doar cu ea aratand sexy, nu a trecut ca e intr o relatie cu mine nimic, doar poze cu noi 2 pe ici colo. Chestia e ca din cate am vazut eu cel putin nu prea le raspunde la mesaje dar da accept la cererile de pe Facebook, la toate aproape, doar cand sunt cu ea le ignora, iar pe Instagram chiar da ea follow la tipi si like uri peste like uri, ea spunand ca vrea doar lime uri inapoi. La inceput nu imi pasa dar deja devine frustrant sa vad ca da ea fallow la tipi care sunt plini de mushi sau nebunii din astea si in fiecare zii vad pe Facebook ca e se imprietenese cu cel putin 2 sau 3 tipi...doar intr o zi.
Deci intrebarea mea este, si vreau o parere sincera, ce inseamna toate astea?
*mentionez ca ne intelegem foarte bine cand suntem impreuna*

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca-i place sa flirteze si cu altii!
Daca sunteti impreuna, cere-i sa schimbe statutul ei, sa-l puna ca este in relatie cu tine, sa-l poata vedea toata lumea! In felul asta arata ca te iubeste si ca are o realtie sincera cu tine.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E cwrvá si nu te-ai prins inca, are 18 ani? Mai mult merita sa dai bani pe sex decat sa-i pierzi cu aia

| Adry05 a răspuns:

Nu inseamna nimic, esti exagerat. Ce ai vrea acum sa ignore orice baiat ca e cu tine? Nu. Atata timp cat nu le scrie, nu se da sau nu raspunde la flirt nu vad nicio problema. Noi fetele simtim nevoia sa fim admirate din afara, neavand neaparat intentia sa inselam.

| Andrei34345 explică (pentru Adry05):

Ok inteleg asta si nu o persecut pentru ca si eu la randul meu observ ca atrag atentia pe strada chiar si cand sunt cu ea, si intr-adevar se ia de toate tipele care se uita dupa mine sau care se baga in virba cu mine, deci teoretic o intereseaza, DAR, de ce in "viata virtuala" unde petrece mai mult timp eu sunt aproape inexistent? Nu cred ca sunt exagerat cand eu am doar poze cu ea si statusul este ca sunt intr o relatie! Adica clar eu sunt inabirdabil acum, dar ea? La prima vedere ai zice ca e singura si numai buna sa te dai la ea! Si asta ma scoate din sarite, eu ii ofer absolut totul si ea cauta atentia altora, acolo unde poate si stie ca nu am cum sa aflu totul, (din bun simt si reapect nu i am cerut vre o parola sau ceva, dar ea le stie pe ale mele)

| Adry05 a răspuns (pentru Andrei34345):

Da` vorbeste aspectele astea cu ea, nu cu noi, ca ea e iubita ta nu noi. Rezolva ce nu-ti convine la o relatie ca un adult, prin comunicare.
Daca nu va puteti intelege asa inseamna ca n-a fost sa fie si pa si la revedere. laughing

| RAY a răspuns:

Inseamna ca o atrage fizic si cand se va plictisi de tine va fugi la primul care o va baga in seama asta inseamna, numai visa si ascultati ratiunea o fata care te iubeste nu da atentie altor baieti doar tie, concluzia e sa o lasi cu aia ca tot te va insela daca nu te-a inselat deja tu find providerul ei adica fraierul ei de care ea profita momentan

| RamboxxL a răspuns:

Nu inseamna nimic, iti spun din propria experienta daca e fa si tu acealasi lucru si vezi ce zice si ia.