| Cristina_4633 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Care anticonceptionale nu ingrasa? si cum se ia? va multumesc anticipat

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Aloo, anticonceptionalele se iau doar la recomandarea medicului, si nu dupa ureche..asta in caz ca nu vrei sa ai probleme.cel mai indicat sfat
Consulta medicul specialist!

| Fatamuntilor a răspuns:

Eu as intreba:Care e scopul anticoceptionalelor?
Fiecare medicament are si efecte adverse, corect?
Oricum anticopcetionalele se iau numai la indicatia medicului si numai dupa un consult adecvat!
Cea ce mie se potriveste de exemplu, nu e valabil si pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fenomenal... but this is no surprise

| Georgiiiiiii a răspuns:

Se iau dupa cum spune doctorul! Nu dupa auzite, de la farmacist sau mai ales de pe net! Poti ajunge la ceva grav din cauza anticonceptionalelor luate gresit..au fost atatea cazuri si nu cred ca este cazul sa risti decat sa faci o scurta vizita la medic :* O zi buna si multa sanatate! :*