| mabuhay a întrebat:

as vrea sa ii cumpar iubituluimeu un cadou, implinim trei ani de relatie.Si sa nu-mi spuneti de rezervare la hotel (sigur la asta v-ati gandit ) sau cina romantica sau articole de impracaminte/ sport, acesorii.As vrea niste ideei originale. Ofer fundita.

10 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Ai putea sa pui pe un breloc de chei poza voastra impreuna.ar fi util si placut pentru ca nimeni nu pleaca din casa fara chei.

| Nu a răspuns:

Cea mai buna idee e sa te gandesti la ceea ce-i place lui, ce pasiuni are si sa-i iei ceva din acea categorie. Noi nu prea te putem ajuta happy. Surpriza cea mai buna numai tu o poti gandi.

| mabuhay explică (pentru Nu):

Asta imi da de gandit?

| ilovei a răspuns:

Pai ai putea sa scrii pe cateva biletele mesaje de dragoste, de multumire ca este alaturi de tine..etc,sa faci niste gogosi, iar "ravasele" sa le bagi inauntru. pe urma ai putea sa il chemi la tine, si sa mancati impreuna gogosile.pentru el ai putea sa le pui intr-o farfurie, iar pentru tine in alta, sa nu se incurce gogosilebig grin. daca faci chestia asta, pe gogosi poti pune toping de caramel sau finettibig grin. succes!

| mabuhay explică (pentru ilovei):

Ideea ta imi place cel mai mult. Am s-o schimb putin. Vreau sa le pun intr-o cutiuta de plastic si sa o ambalez frumos. Cati ani ai si de unde esti?

| ilovei a răspuns (pentru mabuhay):

Tia-m trimis un mesaj privatlaughing:*

| sindromforyou a răspuns:

De exemplu sotului meu i-am gravat pe o bricheta un mesaj de dragoste.

| alinussa a răspuns:

Pune pe un tricou o poza cu voi doi si scrie ceva frumos...si da-i ceva ca stii ca-i place lui

| Aandrei001 a răspuns:

Ai putea sa ii faci un colaj cu poze cu voi doi, cu locuri unde ati fost si unde ati lasat amintiri frumoasehappy eu zic ca ar merge!happy Acum depinde si de personalitatea iubitului tau. Oricum, mult succes:*happy

| mabuhay explică (pentru Aandrei001):

O idee foarte buna. Multumesc