| dublud a întrebat:

happy Cesa le iau parintilor mei de Mos Nicolae.happy
Stiu cum sa fac sa am 30 de minute de plimbat pri piata pana la craciun
Am buget 42 de lei adica alocatia.
Ce zice-tisa le iau?
Avand in vedere ca eu le cer un IPad rolling on the floor ceea ce e foarte scump si nici nu cred ca o sa il primeschee hee
tot vreau sa le iau ceva... dar ce?
Ce imi zice-ti happy
tata are 38 de ani si mama 48 happy
Nu radeti laughing

Răspuns Câştigător
| DenisaAbdn a răspuns:

Buna! Si eu tot cu un buget mic am rezolvat problema. Pentru tata, un fular nou, doua doze Redds si fistic, iar pentru mama un deodorant, cafeaua preferata si ciocolata. Saracut Mos Nicolae. Dar completez cu puputi si imbratisari.

5 răspunsuri:
| lovegirl15 a răspuns:

Pai tu trebuie sa stii cel mai bine ce ar trebui sa le ei...
Tu le cunosti gusturile, ce prefera sa faca in timpul liber.
Pot sa-ti dau cateva ideii:
Mamei ai puteai sa ii iei:
-cosmetice
-o hainuta simpatica
-o carte
-un parfum
-un ceas
-o bijuterie

Cam asteati-as putea zice sa ii iei si tatalui tau, in afara de cosmeticelaughing
Insa trebuie sa le ei ceva si in functie de bugetul de 42 de lei pe care ai zis ca il ai.
Totusi eu cred ca cel mai bun cadou pe care ai putea sa le oferi parintilor e dragostea ta.Asta cred ca isi doresc cel mai mult de la tine.
fundita plz?puppy dog eyes

| claudiea79 a răspuns:

Pentru mama am luat un borcan mic de ness a costat 8 lei; si pentru tatal tau poti sa iei o sticla de bere costa 6 lei sau after shave costa 20 de lei.sa iti ramina si tie banii din alocatie. poti sa le iei si o cutie de bomboane laura sint foarte bune si sint ieftine.iei doar bomboane si ness pentru mama

| amanda33 a răspuns:

poti mamei sa ii iei o bijuterie un inel sau bratara costa cca 10 15 lei si un buchet de flori. tatalui nu stiu. poti sa iei o bijuterie pentru barbati costa tot cam atat, un aftershave sau fular vb cuiva de mai jos sau o carte interesanta si eu zic ca te incadrezi

| SakuraHaruno2810 a răspuns:

Ok mamei tale iai unn buchet de flori si tatalui tau un ceas sau o agenda sper ca team ajutat

| Carmensitarockon a răspuns:

Ar fi foarte frumos sa ii faci o surpriza cu o mancare facuta de tine si le pui langa pantofilaughing