| mircealalut a întrebat:

.fosta mea prietena dupa despartirea dintre noi2 s-a combinat cu dusmanul meu cel mai mare si acum..incep sa imi fie drag din ce in ce mai mult de ea si cand ii vad impreuna ma apuca nebuniile nu stiu ce sa fac nu stiu ce se intampla cu mine intr-un cuvant sun gelos ce sa fac sa sa ii despart ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| bibee22 a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa incerci sa te pui bine cu ea, un mesaj o privire si tot asa...
Probabil de-aia s-a si combinat cu dusmanul tau, pentru ca sa te raneasca ceea ce inseamna ca inca tine la tine... Poti incerca cu frumosul sa o reuceresti daca intr-adevar mai tii la ea! Bafta happy

2 răspunsuri:
| Lexy ♥ a răspuns:

Fi serios o mai vrei inapoi dupa ce si-o trage cu ala? cu marele dusman...

| claudia_4698 a răspuns:

Sal! Iti zic ca nu merita gaseste alta fata si o iti mearga mai bine.A si nu fi gelos la extrem doar din dragoste.