| Maliwiskey a întrebat:

Buna, sunt singura de aproape 2 ani,(am avut doar aventuri de atunci). De ce credeti ca nu pot sa-mi gasesc un baiat serios? (am 20 de ani) DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Gia23 a răspuns:

Imi place cum fiecare da sfaturi, sau judeca, ideea e simpla, sigur ai o abordare gresita, oamenii seriosi, care stiu ce vor, atrag oamenii seriosi si ii resping pe cei care au un standard diferit, oamenii serios nu se cauta, ei apar cand tu esti bine cu tine, cand esti unde trebuie emotional, cand stii ce si cat poti oferi si apoi va aparea si cui, dar, la 20 de ani, sunt sigura ca vrei sa fii curtata, placuta, dorita, asta inseamna un numar mare de pretendenti, barbatii vor sex? sigur ca vor, ca si noi asta vrem, dar de multe ori, limita este la noi, daca simti ca e doar sex, de ce le dai ocazia sa fie doar sex, nu se poate sa te trezesti peste noapte si sa vrei stabilitate si pac, omul sa apara, trebuie "construit" cu timp, rabdare, nu mai lua totul personal si in niciun caz nu porni in cautarea lui, oamenii seriosi atrag oameni seriosi, crede-ma!

78 răspunsuri:
| AEWPenta a răspuns:

Eu sunt de 9 ani asa ca obisnuieste-te lumea s-a schimbat.

| Maliwiskey explică:

Am rupt cu intrebarea asta, va pup pe toti

| Andreeeush3369 a răspuns:

Raspunsul este in intrebarea ta

| MarlanuMarlanu a răspuns:

laughing)))))))))))))

| MarlanuMarlanu a răspuns:

Hahahahahahaha!