| Sammyyy a întrebat:

Buna TPU am o problema foarte mare crying Am avut o relatie de aproape 6 luni cu un baiat la care tin enorm de mult si care am aflat zilele astea ca de-a lungul relatiei m-a inselat cu 2 prietene crying Nu stiu ce sa fac, simt ca mor, de alea 2 nu mai vreau sa aud si nici de el, ma simt tradata. El pur si simplu nu parea sa fie asa, nu-mi imaginam, am aflat de la altcineva si cand i-am zis ca stiu a spus ceva de genul "asta e, trebuia sa se afle intr-un tarziu, acum o sa ne despartim" straight face Am crezut ca vrea o relatie de lunga durata nu doar pentru sex si bani crying Sunt dintr-o familie instarita si cred ca si din cauza asta a stat cu mine, dar nu mi-as fi imaginat. Nu stiu ce sa fac crying(

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Un nemernic, dacă te-an şelat cu aşa zisele prietene (că numai prietene nu-ţi erau)! Caută altul, că asta nu te merită! Să fii iubită la maxim!

| luiza a răspuns:

Imi pare rau pentru tine dar daca in 6luni a reusit sa te insele cu doua prietene atunci trebuie sa iti pui o intrebare: cat de mult te iubeste? un om care iubeste nu inseala chiar din primele luni...deci poate e mai bine sa va despartiti!

| mona a răspuns:

Hala prieten si prietene ai avut si tu, lasa-l naibii ca un baiat care sa te iubeasca asa cum esti si nu pentru sex si bani o sa gasesti

| LittleOwl a răspuns:

Eu una cred ca ar trebui sa va despartiti si data viitoare cand iti faci un prieten fii mandra si plimbate cu el pe langa cele 2 '' prietene '' ale tale. ca sa vada ca ai trecut mai departe, ca sa vada ca nu esti un gunoi bun de calcat in picioare.
sper ca te-am ajutat. funda?

| Cleopa a răspuns:

Sa il dai naibii! e un tampit si un nesimtit! in niciun caz sa nu il ierti caci el tot te va insela. incearca sa il uiti, e cea mai buna alegere!

| Andreutza171 a răspuns:

Relatiile de obicei nu tin draga mea, baietii sunt (UNII nu TOTI)imaturi. El sigur ca a stat cu tine pentru bani, ce nu iti vine sa crezi? Asta e lumea in care traim si nu avem ce sa facem... Sfatul meu e sa treci mai departe, el nu te merita si nu ar trebui sa iti para rau pentru el; acum ca stii de ce e in stare. Fii mai mult decat convinsa ca si prietenele tale o sa sufere, dar tu trebuie sa le arati ca esti o fire puternica si ca stii sa treci peste. Ele o sa stea sa-si planga de mila. Lui crezi ca o sa-i mai pese? Eu nu cred.
Te pup si fii puternica:*