| anonim_4396 a întrebat:

aura sunt:
Azi m-am intalnit cu baiatul pe care il plac, si stie, si sper ca ma place. Insa a venit si un prieten de-al lui, ma inteleg bine si cu el!
Ne-am plimbat, prietenul lui a zis sa o luam in fata, baiatul pe care il plac radea el asa dar era vizibil rusinat laughing!
Azi l-am vazut mai bine, e superb:X!
Am mers la un chiosc, si m-a intrebat daca vreau ceva, i-am zis ca nu, si mersi happy.
Am vorbit noi putin, ca am stat afara cu el!
Azi e prima oara cand dupa vreo 2 saptamani se uita iar dupa mine, :X. El a intrat in scoala si eu am intrat dupa vreo 2 minute, l-am gasit la mine in clasa cu colegii. I-am zambit, si el mi-a zambit!
Deci chiar il plac. El mi-a cerut sa ne intalnim.
Dupa ce cu 2 zile inainte(luni), am fost de servici laughing
am avut de dus o foaie la clasa lui 7 A, am ramas socata laughing. Priveam fix, pur si simplu. Cand am intrat la el in clasa, zambea, si a zis - Bai esti copil!? laughing
Nu stia ca sunt de serviciu. A vrut sa ma ajute si la un test la fizica, el o are diriga pe profa, dar nu a gasit testele lui happy. Pana azi, eu cu el infara de buna si alte 3 cuvinte. Nu am vorbit. Azi m-a intrebat daca merg la vreo olimpiada, a fost pentru prima oara mai serios happy :X.
Sfaturi, pareri. Va roog!

Eu acum nu stiu ce sa cred,

Răspuns Câştigător
| Naomitza a răspuns:

Vorbeste mai des cuu el si. altceva nu am ce zzice si lui ii place de tine garantat (am inteles din ce ai scris) poate poate daca sunteti inca un pic mai curajosi puteti sa fiti impreuna

BAFTA! iti urez mult succes

11 răspunsuri:
| eddyasroma1997 a răspuns:

Pai... greu de zis...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu pre am citit ce ai scris dar ar merita inca o sansawinking

| YummyPuff a răspuns:

rolling on the floornu e nimic serios

| Katy_8817 a răspuns:

hee hee ce dragut. spune-i ce simtiwinking

| crystyyy96_3325 a răspuns:

Pai e bine.asta poate fi un semn ca te place dar totusi fi atenta si nu te face de rusine in fata luiwinking

| xAnita a răspuns:

Eu zic sa purtatzi o discutzie mai serioasawinking! Deoarece asa poti sta mult si bine sa ashteptzi!
Cine stie poate crede acelasi lucru?
Saw poate e pur si simplusmug
Cel my bine ar fi sa ii spui ce te framanta si sa-i ceri sa-ti zica si elwinking
Ar fi ok:*
Sper ca tziam fost de folosbig grin

| ComicGirl a răspuns:

Hai ma la clasa a7a deiscutie serioasa...nu cred ca e ceva serios.baietii daca sunt mai mari stiu cum sa le fraiereasca repede pe fete... fara supararestraight face
ai grija de tine>big grin

| marrr a răspuns:

Eu chiar cred si sper ca este un baiat de treaba care va avea grija de tine si nu te va ranihappy. Ma bucur ca esti fericita, se vede ca te place foarte mult si ai putea sa mai lasi timpul sa curga ca sa vezi in ce relatii va gasiti mai tarziu. Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Credel mai ca te place enorm este nebun dupa tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine a scris ast ama laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fta u creca nu etse normala la cap... dne...laughinglaughinglaughinglaughing