| anonim_4396 a întrebat:

Sunt eleva intr-un liceu foarte bun in clasa a9a si intr-o saptamana mi-am stricat toate mediile, am vreo 7 note sub 4 doar pentru ca am vorbit in ora. Problema este ca avem si catalog virtual iar parintii mei sunt foarte foarte exigenti. Nu stiu ce o sa ma fac daca o sa intre pe el..va rog foarte mult sa ma ajutati cu niste sfaturi..numai suport deloc scoala!crying( Ai mei cred ca o sa ma pedepseasca pe viata.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu burta pe carte dacanu vrei sa ajubgi sa speli vase la restaurant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Icearca sa-ti motivezi aceste slabe performante scolare.

| iusy98 a răspuns:

Este obisnuit sa iei note mici la inceputul liceului

| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Pfff problema cu parintii, zile inainte sa te omoare ei straight face eu mereu cand iau o nota proasta zic si de una buna laughing