| anonim_4396 a întrebat:

un baiat mi-a spus daca vreau sa fiu cu el intr-o relatie si eu i-am spus ca nu fiind ca sunt prea mica, intr-adevar eu il plac, dar nu vreau sa fac chestiile astea fiind ca am doar 12 ani jumate, si s`a suparat pe mine si nu mai vrea sa ma vada si sa vorbeasca cu mine, era cel mai bun prieten, mergeam cu el la scoala, veneam cu el si acum nu mai vrea sa auda de mine! Ce sa fac ca sa ii spun sa ii treaca pentru ca eu tin la el destul de mult!

5 răspunsuri:
| dyonline88 a răspuns:

Spune-i adevarul ce simti tu.ii zici ca il placi dar nu esti sigura ca sti cum sa abordezi un alt fel de relatie decat cel de prietenie. spune-i sa ramaneti prieteni in continuare si incet incet ajungeti si la stadiul la care vrea el.dar sa iti dea timp. spune-i ca nu-i placi indeajuns de mult si nu tine la tine daca s-a rupt asa usor de tine.

| DruggedCandy a răspuns:

Totul are un inceput si mie mi-au mai cerut o groaza tipi asta si am 13 intr-adevar nu la toti am acc dar totusi carei faza dac ai 12 unor fete le-ar plk sa fie in locul tau(nu si daca tipu ii urat)bafta si fa ce simptzitongue apropo daca acc ia-o incet si sa fii linistita nu se v-a intampla nicaoh go on:d P.S. eu tzim mult la persoana iubita:X:X

| anonim_4396 explică (pentru DruggedCandy):

Nu e urat:Xe cel "mai cel"din scoala:X

| anonim_4396 explică (pentru DruggedCandy):

Fetele se bat pe elhappy

| DruggedCandy a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci akkepta si incet vei vedea realitatea:*:* tzinetzi okhii deschisi si nu te lasa dusa de val de prima iubire, crede in sentimentele tale:* nu fi ca mine dupa ce am patit"o khestie" am devenit emo si asa am sa raman dar sunt happi cu viata mea BAFTA:*