| Chipixz a întrebat:

Buna sad un baiat s-a despartit de mine ieri din mai multe motive, credeti ca as avea sanse sa ma impac cu el? sad ce trebuie sa fac? eu il plac de la gradinita, e ft dragut nu stiu ce sa fac sad plang mereu sigh oare mai simte ceva pentru mine?

4 răspunsuri:
| ostea a răspuns:

Acceptă că nu mai sunteți împreună. Mai bine ți-ai vedea de drumul tău.
Uneori lucrurile nu se petrec așa cum ne dorim noi dar avem șansa de a alege...
Vrei să experimentezi lacrimi?
Vrei să experimentezi zîmbet?
Vrei să experimentezi ceea ce vrei.
Tu alegi, totul este la/în tine. Trebuie doar să înveți să zici, Stop! De astăzi viața mea va fi mai bună.

Dragostea cu forța nu se poate. Dacă îl iubești cu adevărat, vei fi fericită pentru el, orice decizii va lua.

Baftă în viață!

| kidu_6779 a răspuns:

AM si eu o intrebare...v-ati despartit ieri si tu "plangi mereu"? Cum asa?
Anyway...nu e singurul baiat de pe planeta asta.Din moment ce s-a despartit de tine inseamna ca ceva nu mai mergea. Daca a fost o relatie serioasa sau de durata...atunci s-ar merita sa mai incerci sa va impacati altfel thinking

O alta intrebare...il placi de la gradinita?
Cum asa? Eu la gradinita abia asteptam o jucarie noua iar tie deja iti placea de el?

Stiu ca probabil te va deranja raspunsul meu dar asta e adevarul...
Am trecut si eu printr-o perioada de genul si crede-ma ca iti va trece.
Credeam ca imi place cineva si de fapt mi-a trecut imediat.
Depinde acum si ce varsta aveti amandoi, de cat timp erati impreuna, cat de uniti erati in relatia voastra si daca va iubeati cu adevarat si nu ca la "gradinita"...
Sper totusi sa iti treaca!
Daca totusi ma insel...incearca sa il cauti pentru ultima oara.
Daca i-ai gresit...recunoaste-ti greseala si cere-ti iertare dar un lucru iti spun...pastreaza-ti demnitatea!

| Tiffanny a răspuns:

Cati ani ai?
Ce sa faci?!
Du`te la el si intreaba`l daca te mai place,daca vrea sa va impacati, cere`i scuze.
Nu mai plange, asa`s baietii!
Mult succes!:X
Fundita?!happy

| Maothecat a răspuns:

Pai noi nu avem cum sa dam un verdict deoarece tu nu ai specificat care sunt acele motive big grin poate ai fost tu de vina sau poate a fost el de vine pentru despartirea asta.