| Puipui33 a întrebat:

Buna ziua, m-am despartit de fostul in care am trait 1an si ceva, imediat a doua zi s-a postat cu o alta fata. Oare sa fie ambitie sau ce? Precizez ca nu mai tine legatura de aproape 2 saptamani, suntem blocati pe retelele de socializare

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acum e problema lui cu cine se afiseaza.
Dar cum i-ai vazut poza daca sunteti blocati?
Si cum vine asta, ca ai trait in el?

| Puipui33 explică (pentru darrio2007):

Mi-a trimis o prietena screen cu acea poza ...si am trait 1an si ceva cu el..doar ca la cearta asta ..la nici o zi sa te postezi cu alta?

| darrio2007 a răspuns (pentru Puipui33):

Poate ca era cu ea mai inainte, in timpul relatiei voastre si tu nu stiai.

| Simpatic a răspuns:

Si de ce te-ar interesa cu cine se afiseaza el, daca nu il mai vrei in viata ta?
Ai sentimente pentru el, aceste sentimente daca te vor face sa revizii iti vor crea rau in continuare.
Daca s-a terminat vezi-ti de viata ta, nu de ceea ce face el.

| Atotstiutorul a răspuns:

Cred ca si-a gasit fericirea in bratele altei fete! bravo lui!

| relian a răspuns:

'in care am trait " te citai, ce fraza este asta? Deci te-ai despartit de fostul in care ai trait, tu oare te auzi cum scrii, cum te exprimi laughing te doare capu rau de tot.
Teai despartit de fostul CU deci Cu nu in care ai tyrait, ca fostul nu e casa, sa spui ca ai trait, locuit in casa X sau Y.

Nu e de mirare de ce te-a lasat fostul laughing A doua zi s-a postat unde anume? Grele de tot.

Deci omu, a vazut ca nu esti tu cea pe care o voia, tea tinut asa poina cand apare alta, una care sal atraga mai mult, cand fata aparu, deja ti-a dat liber, adica un idiot care tia facut-o.

Daca are alta, nu vad de ce sa mai tina legatura cu tine.Pe viitor casca bine urechile cu cine te incurci, nu te mai baga in relatie, doar asa de dragul dea avea si tu pe cineva.

| johnnny123 a răspuns:

Din moment ce v-ați despărțit înseamnă că pe niciunul dintre voi nu-l mai privește cu cine umblă celălalt.

| Hyperion7 a răspuns:

Cel mai probabil avea o relație din timpul când voi încă erați împreună sau da, poate fi o ambiție.
Dar în orice caz, chiar mai contează viața lui pentru tine?

| Xox0 a răspuns:

Pffff laughing
Mare tristete. Mare gagicareala a realizat el.
Ce trebuie sa intelegi e ca postarea aia a facut-o anumea. A vrut sa te raneasca.
Intre timp, posteaza lucruri fericite, poze zambitoare cu tine de parca nu s-a intamplat nimic. Ori! Nu posta nimic si asteapta sa vina in 4 labe la tine.