| Mara6392 a întrebat:

Care sunt niște Red flag-uri la băieți când vine vorba de relații?

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Lrs2015):

Nu incerc sa insult. happy
Avand in vedere ca in toate comentariile ai repetat exact acelasi tipar de a arunca insulte, precum: jegos, oribil erc, este o deductie absolut LOGICA ca acesta este nivelul la care operezi.

Si ceea ce ma ingrijoareaza si mai mult este ca esti impotriva sfatuirii fetelor legat de cum sa se protejeze si cum sa depisteze abuzul.

Esti atat de impotriva, incat te-ai strecurat scriind un paragraf plin de injurii pentru ca o fata vrea SFATURI si SA SE PROTEJEZE PE SINE impotriva ABUZULUI.

Ai mai zis pe parcursul altor comentarii ca ea nu ar trebui sa aiba nevoie de nimeni ca sa o sfatuiasca, deci esti impotriva fetelor sa ceara sfaturi si sa fie educate despre ABUZ.

Asta arata ca s-ar putea ca TU sa fii un abuzator si de aia ai fost asa ofensat cand o fata si-a dorit sa primeasca opinii din exterior.

(Nu zic ca esti) sa fie clar!
Ci doar ca este o mare posibilitate dat fiind cat de ofensat ai fost la aceasta intrebare absolut inocenta care are ca scop protectia de SINE.

Asa ca te rog stai departe de fete.

Iar daca urasti modernitatea atat de tare, atunci nu te mai folosi de telefon, de serviciile medicale MODERNE, tehnologia disponibila in secolul 21, nu mai cumpara mancare de la supermatket si nu te mai folosi de institutiile ori drepturile moderne.

| Yparisa a răspuns (pentru Lrs2015):

Reciteste comentariul, poate a 10-a oara intelegi. Nu militez pentru nimic, ti-am subliniat cat esti de ipocrit. Iti place modernitatea doar cand iti aduce tie beneficii? Nici macar nu esti parte din lgbt, se vede ca esti doar traumatizat, esti prea irational, nu gandesti ca un om normal.

Ce treaba are poza mea? Pe langa misogin, mai esti si rasist? Vai, dar cine ar fi crezut!

| Lrs2015 a răspuns (pentru Yparisa):

Cred ca ceea ce transmiti prin acest comentariu se află si in sufletul tau...

| Ararat a răspuns (pentru Lrs2015):

Sincer acum, faci pe prostul si nesuferitul intentionat sau asa esti tu?

| Lrs2015 a răspuns (pentru Ararat):

Nu stiu daca ai uitat sau nu, dar eu sunt nesuferit, ipocrit, nu am dreptul sa ma ating de fete ( ca asa zise unu pe aici parca), traumatizat, prost, frustrat, neimplinit etc. Daca ai uitat ca sunt toate astea, roagă niste useri de aici sa ti aminteasca! rolling on the floor

| DomnulPoliticos a răspuns (pentru Yparisa):

Imi dai Instagramul tau?

| hipotronic a răspuns:

Hei. Semnale roșii nu au gen, sunt neutre.

Orice e exagerat și dus la extrem, care te lasă mască poate fi un red flag

Sau mai ales comportamentele fără sens și bipolare

| niiiiy a răspuns:

Hey! Red flags in relatii: comportament abuziv, lipsa de respect, comunicare slaba, egoism, infidelitate, control excesiv, consum de substante, gelozie. Daca ai vreo intrebare scrie-mi. Take care!