| nutu21 a întrebat:

Ce ati facut sau ce ati face daca inviti o fata in oras si e de acord sa iasa cu tine pana la momentul iesiri, cand vine o scuza un motiv si nu mai are loc intalnirea(iesirea cu ea) trebuie sa mentionez ca am ramas sa iesim de cateva ori si acelasi lucru...in alta zi... sau cam de genul asta sincer nu i-as mai propune sa iesim desi imi place de ea de fiecare data ea imi spune ca o sa iesim impreuna si imi promite lucrul asta multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Daca asta s-a intamplat de nenumarate ori, nu mi-as mai pierde timpul, e clar ca fata te evita cu intentie si in felul asta ti-o spune frumos, nu iti spune verde in fata ca nu vrea sa iasa cu tine, ar trebui sa iti folosesti timpul sa gasesti alta fata, in loc sa iti faci iluzii in zadar.

| andrasstefan a răspuns:

Fratioare,asteptarea =sinucidere.dar crede-ma ca mai bine astepti.cum zic ceilalti: intrabo nene.doar tu ai de cistigat.idea este ca nu te place sub nici o forma asa ca pregateste-te pentru ce e mai rau.bafta.

| SunshineGirl a răspuns:

Ea nu prea simte acelasi lucru pentru tine.Nu te refuza pentru ca nu vrea sa te faca sa suferi, asa ca mai bine amana.Cel mai bine ar fi s`o intrebi direct ce simte pentru tine, iar daca raspunsul ei nu e favorabil orienteaza`te spre alta fata.Sunt atatea care merita sa fie iubite!

| ZEU93 a răspuns:

In opinia mea nu are incredere in ea sau e timida sau nu ii place de tine, eu cred ca ar fi bine pe ea s-o lasi sa stabileasca data fara sa pui presiune pe ea, incearca nici sa nu atingi subiectul si dupa ceva timp singura o sa deschida subiectul big grin

| Borgir a răspuns:

Daca s-a in tamplat de mai multe ori inseamna ca nu este interesata cu adevarat>Treaba asta mi s-a intamplat si mie si am renuntat.Eu zi mai bine sa cauti pe cineva care chiar vrea sa iasa.

| Optimus7 a răspuns:

Nu te place dar nu vrea sa te raneasca.

| chrisstina a răspuns:

Pai daca as fi baiat as lasa-o pe ea sa ma caute... daca a anulat intalnirea s-a razgandint din anumite motive si nu vroia sa te mai vada sau chiar s-a intamplat cum a spus ea... daca te cauta inseamna ca e interesata daca nu poti sa o mai inviti odata si daca te refuza din nou fii sigur ca nu e asa incantata sa iasa cu tine.