| anonim_4396 a întrebat:

Cine ar iubi un băiat în scaun cu rotile și care nu poate folosi mâinile?

144 răspunsuri:
| funnnyman32 a răspuns (pentru minrest):

Da. total de acord cu tine. happy

| funnnyman32 a răspuns (pentru girada79):

Poate ai vazut, poate nu sanatosi sa fim cu totii. Fiecare isi face viata cand vrea, dar femeile acum stiu mai mult sa se distreze si sa nu traga cu casa, cu barbatul ei la mai multe aspecte ma refer ca numai e ce a fost odata happy

| funnnyman32 a răspuns (pentru Plato):

Nu traiesc intr-o lume trista, dar am invatat sa-mi ajut semenii si toti din preajma mea, daca pot. Si crede-ma ca rasa umana e cea mai a naibii de pe Pamant, multi se cred oameni dar foarte putini sunt. Fiecare e pentru el acum, o zii buna happy

| funnnyman32 a răspuns (pentru Plato):

Om bun, daca nu accepti ce scriu alti utilizatori nu esti obligat sa citesti sau sa dai reply. Realitatea e altfel fata de ce spun multi, si cei care au trecut prin viata stie ce cruda ii realitatea.

| Plato a răspuns (pentru funnnyman32):

Nu sunt obligat, dar pot sa o fac daca vreau.

| funnnyman32 a răspuns (pentru Plato):

Da, normal. E parerea ta cum de altfel fiecare are dreptul la opinia sa. Libera exprimare e necesara hah.

| girada79 a răspuns (pentru funnnyman32):

Vă certați între voi pe subiectul meu în loc să vorbiți cu mine?

| mgtow a răspuns:

Nimeni, ele cauta ceea ce noi nu vrem sa oferim (bani si placeri financiare). Prosti sant destui care le satisfac financiar dar eu nu ma numar prin ei. Poate vei avea ocazia sa ai un robot care iti tine de urat in viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Familia lui, probabil, in rest, nimeni n-ar avea niciun motiv nici macar sa se prefaca. Un tip nebogat care se deosebeste de o sperietoare de ciori doar prin faptul ca consuma oxigen si scoate niste sunete neclare, n-are nimic util de oferit.

| Raducons a răspuns:

Nu te mai chinui singur, adevarul este ca daca nu poti oferi nimic nu te iubeste nimeni, asta e si la oameni sanatosi fizic valabil. Iubirea nu vine oricum, e vorba de atractie fizica(indragosteala) si apoi cu timpul vine atasamentul si iubirea,

| Raducons a răspuns (pentru mgtow):

Esti pesimist, dar realist totodata

| mgtow a răspuns (pentru Raducons):

Mai bine realitatea in fata decat legat de minciuna & tradare. Adevarul consista in a trai singur

| Simpatic a răspuns:

Vrei un raspuns conform cu realitatea sau o falsitate cum ai primit aici multe raspunsuri?
Te va iubi cu siguranta cineva care este in situatie asemanatoare cu a ta! Pentru ca si cine are burta plina nu stie cum este sa fii flamand!
Nu te descuraja vreau sa te vad un om fericit, nimic nu este imposibil.
O persoana cu dizabilitati te poate intelege cel mai bine, asta am vrut sa zic.

| Raducons a răspuns (pentru mgtow):

Din pacate asa este si trebuie resemnare

| Atlantic007 a răspuns (pentru lauraeliza98):

Pai da, daca e iubire, dar iubirea aia de la ce pleaca?

| Atlantic007 a răspuns:

O fata in scaun cu rotile si care nu poate sa isi foloseasca mainile

| girada79 a răspuns (pentru Simpatic):

Da, iubesc o fată în situația mea, dar cine ne dă casă și asistență 24 din 24?

| Simpatic a răspuns (pentru girada79):

Nu te pot ajuta cu un raspuns caci nu stiu;(

| girada79 a răspuns (pentru RAY):

De ce te bagi dacă habar n-ai? Am scris la fetele ce mi le-ai dat. Una are iubit. Una are familie cu doi copii și este însărcinată din nou. De ce mă pui în situații penibile?

| RAY a răspuns (pentru girada79):

Poftim,unde te-am pus, cand am vb cu tine

| girada79 a răspuns (pentru RAY):

Vezi ce listă de fete ai postat la începutul acestei întrebări.

| RAY a răspuns (pentru girada79):

Fara suparare dar nici ca personalitate nu te remarci

| girada79 a răspuns (pentru RAY):

Nici nu vreau asta. Dacă scriu ceva scriu bine informat. Nu vreau să mă leg de femei cu familie. Am 0 încredere în tine.

| RAY a răspuns (pentru girada79):

Eu ce vina am omule ca fetele nu te plac, spune mersy ca ti-am dat lista, mai ales ca ma cunosc toate si au fost cu mine, cu mine nu aveau nici copii nici nu erau gravide