| ashlee a întrebat:

Copii, adolescenti si tineri, de cat timp ati avea nevoie sa petreceti zilnic impreuna cu parintii vostri (conversand, avand activitati comune) pentru a simti ca aveti o relatie apropiata cu acestia?

De asemenea, in cazul in care ei merg la serviciu si voi la scoala, de cat timp ati avea nevoie sa fiti impreuna cu totii in familie?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

2-3 ore pe seara mi-e suficient.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu trebuie sa fie neaparat o conversatie zilnica, trebuie doar sa vad ca pot discuta orice cu maica-mea.

| ashlee explică (pentru Adry05):

Am inteles. In cazul in care ea merge la serviciu si tu la scoala, de cat timp ai avea nevoie sa fiti impreuna in familie?

| Adry05 a răspuns (pentru ashlee):

2-3 ore pe seara mi-e suficient.

| Clorox a răspuns:

Am o familie de rahat, nu vorbim, zici ca suntem dusmani, tata a fost un prost si ne-a abandonat iar mama... Nu mai zic. In fine, nu am nevoie sa simt ca sunt langa mine, ma am pe mine si asta imi este de ajuns happy

| ashlee explică (pentru Clorox):

Am inteles. Curaj! Asa e, viata merge inainte.

Răspuns utilizator avertizat
| Vegeta07 a răspuns:

Ai mei sunt divortati si plecati in strainatate....eu nu mi-am petrecut timp cu ei de 6 ani.

| ashlee explică (pentru Vegeta07):

Imi pare rau. Curaj!