| TeIubescEnormNane a întrebat:

Deci. Familia mea se înțelege perfect cu o altă familie. Deci concluzie? Avem prieteni de familie. Acea familie are un băiat pe care-l cam plac. Nu foarte mult,dar o fac. Ne vedem foarte des. Îmi zâmbește,sau râdem împreună mai mereu

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca si el te place nu vad care ar putea fi problema? Iesiti impreuna sa va cunoasteti mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să-ți petreci mai mult timp cu el și încearcă să-i descifrezi și lui sentimentele, poate și el te place.
Faptul că sunteți prieteni de familie e un lucru bun. Poți să vorbești cu el despre asta, să-i mărturisești sentimentele, pentru că n-are niciun rost să simți ceva dacă o ți pentru tine.

| TeIubescEnormNane explică:

Nu s-a publicat decât o mică parte din ce am scris.dar e ok