| anonim_4396 a întrebat:

Deci uitati. un baiat sergiu dintr o clasa paralela (el a 7 a, eu a 6 a, diferenta de varsta=10 luni) imi e fff drag dar niste tampiti (alt cuvant mai potrivit nu exista) din clasa a 8 a mi au gasit o porecla jalnica, penibila: asteroid (mai ales ca unei fete nu i se potriveste si habar nu am de unde le a venit ideea asta), cand mergeam pe coridor toti imi ziceau asa (baietii din a 8 a) dar sergiu si a dat seama ca nu mi place si a tacut. cu timpul aia din a 8 a s au oprit. recent putem zice ca m am certat cu sergiu adica el mi a completat oracolul cu chestii de genul: sa traiesti, sa mori la anul, de ce nu intelegi ca nu te suport? etc. iar eu m am cam suparat dar nu pot ramane suparata pe el mai mult de 30 min pentru ca tin prea mult la el (cred ca de aia) iar de luni saptama asta mereu cand ma vede imi zice asteroid, eu ripostez si nu prea, ii zic merci de compliment sau cosenila (numele unui gandac), nu suport ca trebuie sa l jignesc dar nu mai pot rezista mult la scoala fara sa incep sa plang asa ca trebuie sa ripostez cumva! va rog sa mi ziceti niste porecle care i sa r potrivi (nelegate de inaltime pentru ca e scund si eu sunt mai scunda decat el cu 3 cm)

8 răspunsuri:
| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

-Degeaba ai ajuns in clasa a 7a, ca ai invatat doar un cuvanttongue.
-Cu siguranta ca acest cuvant ti-a venit in minte cand te-ai uitat in oglinda.
-Imi spui cumva, numele tau?
-Este al 2-lea prenume?
-Eu sunt asteroid, tu esti martian.
-Pacat ca esti baiat, daca ai fi fata te-as bate.
-Degeaba esti baiat, ca nu dovedesti.
-Se vede ca esti de specie masculina.
Sper ca te-am ajutathappy

| firefox6 a răspuns (pentru ღBuBuRuZaTaღ):

Multumesc mult! ai picat la tanc! azi era sa plang in ora de tehno pentru ca l a pus pe dani de la noi din clasa sa ma bata. dar dani e mai mic decat mine la statura. si nu prea are cine stie ce curaj dar a reusit sa imi faca vanatai la genunchi ca are bocanci de fotbal in picioare si da puternic, colac peste pupaza mai are si caiete cu coperti taioase si m a zgariat toata pe maini. si sergiu nu se opreste cu poreclele lui :-( :-( :-(

| Lov3Boy a răspuns:

Care e problema? Cu dragostea mai ai destul timp.Si cu porecla ce e mare lucru si ce daca ai porecla si eu am si nu e faina iti zic eu dar m-am obisnuit cu ea si asta e ps sunt in clasa a 7.Funda.Si pentru porecle : Piticanie, Piticu porno, Tarfa masculina, Nu stiu ce vrei tu sa ii zici depinde de tine ca iti zice unu altu pe un site nu te ajuta mult e decizia ta.

| firefox6 a răspuns:

Si tare ciudata si incerezuta "ii" vechea generatie. ps. tanara nu tinara

| firefox6 a răspuns:

Scuze de greseala mea. cred ca ti dai seama ca stiu ca se scrie increzuta dar m am grabit cand am scris. sergiu nu e asa rau. azi a venit la scoala o fata care fusese bolnava, roxy, iar el stiind ca vorbesc aproape zilnic cu ea prin sms, mai ales cand e bolnava, el are foarte multa incredere in ea, a intrebat o daca eu m am suparat. ea stiind de la mine a raspuns bine inteles afirmativ-da. el i a zis ca nu a vrut sa ma supere dar era suparat pe mine si de aia a zis. am gasit o solutie. oricum, merci de sfat!

| maus12 a răspuns:

Dati glontlaughing

| Xulescuu a răspuns:

Mare ti-e gradina Doamne si multi ii sar gardu...

| firefox6 a răspuns (pentru Xulescuu):

Merci de "ajutor" x-(