| Crisss98 a întrebat:

Heii TPU, mai e puțin și vine Crăciunul iar eu nu știu ce sa ii cumpăr mamei mele și mamei - soacre, îmi puteți da câteva ideii, orice. ????❤️

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Doua carti de gramatica. Asa (oriunde ai fi) aveti posibilitatea sa studiati impreuna cum se scrie "Heii TPU", cand se pune punct, cand semnul exclamarii, cum se scrie "ideii" si cand, dupa punct, se pune semnul intrebarii (sau nu?).

| 20Hertz a răspuns (pentru Salontanul):

Omu scrie cum ii pica lui mai bine, daca intelegi la ce se refera de ce mai comentezi aiurea?

| Salontanul a răspuns (pentru 20Hertz):

Si eu raspund cum imi pica bine. Daca intelegi asta de ce comentezi aiurea cu atat mai mult cu cat nu te-a intrebat nimeni nimic?

| Salontanul a răspuns (pentru 20Hertz):

Apropo! Omu se scrie omu'.hee hee

| Freya1 a răspuns:

Un parfum, o bratara, un lantisor, un ceas...

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Un obiect util în bucătărie.

| euveverita a răspuns:

O pungă de câcat

| euveverita a răspuns:

Câcat in pungă