| Swetlly122 a întrebat:

Heiii TPU! Prietenul meu se tot roagă de mine sa mă împrietenesc și eu cu prietenii lui dar eu nu vreau..nu vreau pentru că simt că toți mă vor și că sunt superioara pentru my bby dar eu îl plac și așa superioară cum sunt. Daca as alege unu superior ăla mi-ar da cu jet

13 răspunsuri:
| MPersephone a răspuns:

Te asigur, esti foarte departe de adevar.

| bustamante a răspuns:

In cele din urma ve-i primi jet la fel. Daca tu te crezi superioara explica si de ce. Ce ai tu in plus fata de o fata normala. Cine este prietenul tau si de ce consideri tu ca este inferior tie? Te rog, invata sa scrii cat mai corect gramatical. Poti incepe de acolo.
Un om inteligent nu poate avea o alta persoana inteligenta pentru ca barbatul nu intreaba de doua ori iar pe femeie o plictiseste. Ca sa fie la subiectul tau, prieten este lucru mare.
Poti incepe de la cunostinte te prezinti si atat. Cine v-a vrea sa ramana laga tine sa te asculte si sa iti faca pe plac va ramane intotdeauna indiferent de situatie. Si acum JET OCEANIC.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pana si o broasca e "mai superioara" decat cringe-ul tau.

| Raducons a răspuns:

Cum adica esti mai supeioara, iti dai seama ce zici.In ce sens esti mai superioara.

| mihai69 a răspuns:

"Mai superior" nu există...

| mgtow a răspuns:

Deci iti convine sa ai un prost la comanda si tie frica ca nu vreunu din amicii lui sai ia locu si sa iti dea pe cocoasa. Invata sa fi normala si sa fi intr-o masura egala cu partenerul nu dumnezeul lui din visele tale

| Raizing a răspuns:

Hopa, posibil sa-mi fi Zuper frumoasa.atat prietenu tau cat si prieteni prietenului tau, doresc un s e x in grup, evident laughing

Bine faci ca nu vrei sa te impretenesti cu ei (simtul femei, cateodata -mai straluceste involuntar love strucklove struck )

| shu7e a răspuns:

Intrebarea ca intrebarea - n-are rost nici s-o pomenesc.
Dar raspunsurile fac toti banii. Deh, asa-i cand razi singur spre dimineata

| Andreeush a răspuns:

Mie milă de prietenul tău că trebuie să îți suporte aerele tale de superioritate.

| StrongHeart a răspuns:

Dar de ce cauti iubire de la noi, muritorii de rand?

| Swetlly122 explică (pentru Andreeush):

Și mie.

| Adry05 a răspuns (pentru bustamante):

Te iei de ea cum scrie dar tu scrii „ve-i" și „v-a" în contextele alea? serios?

| Bizon95 a răspuns:

Spune-i ca daca o sa faci asta o sa se trezeasca fara prieteni, pentru ca prietenii ii vor deveni o adunatura de GELOSI pe el, si carora le vor curge balele dupa tine big grin